KRAN EFFER 95

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK ALBANIA 11 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
shes KRAN EFFER 95 te interesuarit te shkruajne ne viber ose te kontaktojne nepermjet telefonit

Shes dhe kamjona te tipeve nga me te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim