Kran Condecta i zinguar 18 Mt - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 10 Dhj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Kran Concecta i zinguar, 18 mt lartesi ( pjerrtesi 26 mt ), 20 krahun.
Krani eshte ne gjendje te mire , posedon kunderpeshen ( betonat ), komand dhe telekomd ajrore.
Shitje dhe Qera
Kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim