Kran FB 18 mt. Lartesi - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran Sh.p.k. 12 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Kran FB 18 mt. Lartesi ( pjerrtesi 23 mt. ) dhe krahun 22 mt. posedon komand dhe rrotat e reja per terheqje.
Shitje dhe Qera
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Bejm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim