Kran FB 22 Mt Lartesi - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran Sh.p.k. 10 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet Krani FB GA 133, viti prodhimit 1998, me klipa në lartesi prej 22 mt ( deri 29 mt pjerrtesi ) dhe krahun 33 mt.
Pesha maximale 4000 kg, ne 33 mt i terhek 1000 kg.
Krani eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon rrotat per terheqje, komand dhe telekomand ajrore.
Kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Gjendemi ne Mrasor, magjistralja Kline - Gjakove Km 10.
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim