Kran MM 28 metra vetmontues -Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 15 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet kran MM 4013 G, me lartesi prej 28 metrave ( pjerrtesi deri 35 mt ) dhe krahun 40 mt.
Pesha maximale 6000 kg, ne 40 mt terhek 1300 kg.
Krani eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon rrotat per terheqje dhe telekomand ajrore.
Kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Gjendemi ne Mrasor, magjistralja Kline - Gjakove Km 10.
Shitet me nje qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim