Kran MM 28 mt lartesi- ne pjerrtesi 37 mt. me 40..

Shitet nga: Nisi Kran Mrasor-Klinë 27 Qer 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet krani MM 40 13 me lartesi prej 28 mt - ne pjerrtesi 35 mt. dhe krahun 40 mt, ne 40 mt 1300 kg,kurse peshen maksimale 8000kg.
Krani eshte i posardhur nga italia dhe eshte ne gjendje shum te mir, montimin e kryejm ne.
Krani permban rrotat per terheqje, kibell, pirun dhe telekomand ajrore.
Per me shum info: 044958677 dhe 049806751
FACEBOOK LINK - www.facebook.com/nisikran
Gjendemi ne Magjistralen Kline -Gjakov km 10 - Mrasor
Qmimi me marreveshje.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim