Kran Raimondi 39 mt lartesi viti 2003 - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 10 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet Krani Raimondi MR45 me bazë posht pa ankerim , viti 2003 me lartesi prej 39 metrave dhe krahun 43 metrave, pesha max 2500 kg , ne 43 mt 1000 kg.
Krani eshte ne gjendje te mir.
Posedon telekomand ajrore.
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim