Kran Raimondi 42 mt lartsi - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran Sh.p.k. 10 Dhj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Krani Raimondi me lartesi prej 42 metrave dhe krahun 48 metrave, pesha max 2500 kg , ne 48 mt 1300 kg.
Krani eshte ne gjendje te mir.
Posedon telekomand ajrore.
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim