Kran Sima Lartesi deri 118 Metra - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran Sh.p.k. 10 Dhj 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Kran SIMA 1993 me teleskop hidraulik me lartesi deri 118 metra dhe krahun 55 metra.
Krani posedon kibell, pirun dhe telekomand ajrore
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim