Kran Sima me baze Lartesi deri 85 mt - Nisi kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 15 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Kran sima GT114 viti 1993 me baz pa ankerim , me lartesi prej 40 metra ( me mundesi shtes deri 85 mt.) krahu 46 metra.
Pesha maximale 6 ton deri 12 mt.
Posedon kibell , pirun dhe Telekomand ajrore.
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim