Kran TEREX viti 2003 50 metra Lartesi - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 10 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Kran TEREX viti 2003, me lartesi prej 50 mt. dhe krahun 45 mt.
Krani eshte ne gjendje te mirë dhe i gatshem per pune.
kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim