Kran lartesia 16 mt krahu 18

Shitet nga: Nisi Kran Mrasor-Klinë 29 Maj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet krani DALBE 1988 - vetemontues i zinguar me klipa me lartesi prej 16 mt, ne pjerrtesi 19 mt dhe krahun 18 mt.
Krani posedon rrotat per terheqje.
Kibell, pirun.
komand dhe telekomad ajrore.
kunderpesha 5 ton zhavor.
Facebook - www.facebook.com/nisikran
Tel: 044 958 677 ; 049 806 751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim