Kran per punime ne lartesi deri ne 12.5 m Uprigh..

Shitet nga: ermal 28 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet vinç me kosh, modeli tl-33. Lartësia max e punimit 12.5m. Vinçi është më bateri dhe një karikim i plotë mban me shume se8 orë pune. Pesha maksimale që koshi mund të ngrejë është 215 kg, 2 persona plus veglat e punës.
Komanda janë dhe në kosh.Vinçi është shum praktik, mund të tërhiqet dhe me makinë të vogël...
.. Vinçi është në Fier, është me doganë të paguar.
Të interesuarit mund të më kontaktojnë në viber ose nëpërmjet postës elektronike.


vinq , kran , lift , korp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim