Minibager

Shitet nga: u shit FLM merrjep 18 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Minibageri osht ne gjendje shum te mir teknike shpejtsin e komandav e ka te shpejt dhe osht prefekt.
mund te bartet me kamionet ne vend pune terhiqet mbrapa siq shifet ne foto i ka dy rrot qe e bon levizjen mbrapa duke e terhjekur me dor, per teren jo te fort osht shum perfekt keshtu qe me pak fjal e vetmja behane e tij osht qe osht i vogel se me te gjitha osht prefekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim