Multitel ne Mercedes-Benz 308 cdi

Shitet nga: Dion Platform 04 Maj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Autovinç shporte (kosh) Multitel Pagliero ALU 220 i montuar ne Mercedes Sprinter 308 cdi 3.5 ton, viti 2000, Drejtohet me patente B, Lartesia max e punes 22 mt, Hapje anesore e krahut 9 mt (10 mt me 80 kg), Peshembajtja ne kosh 200 kg (2 persona), Prize elektike ne shporte (kosh). Kontrolluar dhe mirembajtur periodikisht. Gjendje sh te mire.
Km:96400,
Ore pune: 3253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim