Peugeot boxer 2009

Shitet nga: 2009 14 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Peugeot Boxer kamionet 7 ulse dhe vinc viti 2009 km 166000 cmimi 10500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim