Piruner elektrik

Shitet nga: koni-ks 26 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Bejm shitjen e te gjitha llojeve te pirunereve elektrik si dhe bejm rregullimin e te gjitha llojeve te baterive te tyre si dhe japim garancion

klark 2 ton lartesia 5 metra qmimi 7000 euro
stil 2 ton lartesia 9 metra qmimi 9500 euro
still 2 ton paletar qmimi 3500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim