Pirunjer STILL HYSTER CLARK LINDE 1.80

Shitet nga: FADIL 16 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Kemi ne shitje pirunar-vinq te ndryshum diesel edhe per depo te mbyllura dhe me lartësi deri 5 metra nga 1.80- 2.00-2.50-3.00- t QMIME TE VOLITSHME per ma shum informata na kontaktoni ne tel.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim