Platforme ngritese vertikale me bateri 12 mt

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dion Platform 06 Gsh 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Platforme ngritese vertikale me bateri, lartesia max 12 mt, peshembajtja max 500 kg. Permasat e platformes 2.2x 1.1 m, pesha totale 1750 kg.
Kjo platforme eshte shume e pershtatshme per punime ne lartesi, kur nevojitet ngritja e ngarkesave ne vertikalitet ose per punime ne ambiente te brendshme. Punon me bateri te karikueshme, pas karikimit baterite mbajne nga 6-8 ore, pastaj nevojitet te karikohen serish. Eshte silencioze, manovrohet thjeshte dhe leviz me ane te mekanizmit levizes nuk ka nevoje per shtytje ose terheqje.
Viti prodhimit 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim