Punoj me kamion transoprt 24 or

Shitet nga: Ilmi 13 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Punoj me kamion Man 18 264 punoj në Kosovë dhe jashtë Kosovës Auto transportues , per me shum informata na telefononi ne vale 044118501 dhe viber +37744118501 dhe ne ipko 049102112 ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim