Shitet pirunari www.ags-forklift.com

Shitet nga: AGS-Forklift 02 Mar 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet pirunari i markes Japoneze Yale


Pirunaret gjenden ne Veternik , krahu i djatht ,rruga ndihmese afer Klinikes Aloka AGS-Importues i drejtperdrejt i brendeve te njohura japoneze si (tcm,mitsubishi,toyota,nissan,sumitomo,yale,komatsu etj...) Bejme gjithashtu dhe riparimin dhe mirmbajtjen e pirunareve


044197860
038-602-547


pirun,pirunar,piruner,vilushkar,forklift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim