TRANSPORTE DHE SHERBIME ME KRAN NE TERË KOSOVEN ..

Shitet nga: AUTO KRAN BESI 28 Shk 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 14 METRRA LARGESI PUNOJM ME ORË DHE ME DITË JU MIR PRESIM TEL 044-250-648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim