Transport me kran auto kran SHAIPI bartje 24h 04..

Shitet nga: Euro shped 1 04 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Transport me kran suto kran shaipi 24h ne gjith territorin e Kosoves 044-169-673.
Bejm transportin e:Kontenjerve,makina te ndryshme,shtylla elektrike,reklama te llojllojshme,Gjenerator,trafika,trafo te ndryshme e qka jo tjeter,,,si dhe te gjitha peshat deri 6t(ton)

tel:044-169-673 ose 049-169-673
Firma:EUROSHPED1

JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim