U shit flm merrjep AGS www.ags-forklift.com

Shitet nga: AGS-Forklift 17 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Shitet pirunari i markes Japoneze Toyota
Kapacitet ngritjeje :2t
3m lartesi
Lenda djegse :benzin-plin me sistem japan

Pirunaret gjenden ne Veternik , krahu i djatht ,rruga ndihmese afer Klinikes Aloka

AGS-Importues i drejtperdrejt i brendeve te njohura japoneze si (tcm,mitsubishi,toyota,nissan,sumitomo,yale,komatsu etj...)

Bejme gjithashtu dhe riparimin dhe mirmbajtjen e pirunareve

www.ags-forklift.com
044197860
038602547


pirun,pirunar,piruner,vilushkar,forklift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim