u shit flm

Shitet nga: Adnani 07 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Adnan
Shes Shlep per bartjen e automjeteve me pesh deri ne 7.5 , viti i prodhimit 1988 regjistrim deri ne 24 dhjetor 2015 , goma te reja , sajllen e ka me rrym , gjdo paisje e ka funksjonale ,mun te na kontaktoni ne tel: +386 49 124 782 & viber 044 124 782 dhe 045 757 767 ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim