GOMA PER KAMIONA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GAFI PETROL 15 Pri 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
Goma per kamiona te gjitha llojet dhe posedojm me shume se 400 copa
Te sapo ardhura nga zvicrra CH.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim