MF dhe Fermec ,Klipa dhe krani komplet pa teleskop

Shitet nga: fermec 22 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
SHITEN : Krani komplet Pa teleskop
dhe klipat , ne gjendje shum te mir
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim