Pjes per PER SETRA 315 HD - HDH

Shitet nga: Pjes Setra 07 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
SHES
SHTOPA
FARA
BRANIKA
MAGNET PER FLUTUR TE EURO2
Rrot kapne origjinal te 315 setra
Pasqyre origjinal 315 setra
Kompresor Klime 134 origjinal per 315 setra
pump ujt per mercedes setra e re origjinal e frances
rrypa per motor dhe klim euro 1 euro 2

etj
PER SETRA 315

INFO TEL
049 214003Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim