Pjese me shumice

Shitet nga: Flamur 15 Gsh 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
Shes pjese qe shihen ne foto per kamion dhe autobusa!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim