Prodhimi i fletë burimet për kamionë, autobusë, ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MZT 01 Krr 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje (Macedonia) - prodhimi i fletë burimet për kamionë, autobusë, rimorkio, dhe e lë rezervë, dhe pjesë këmbimi për makineri bujqësore (plugje, Por, thika, etj.).


https://www.youtube.com/watch?v=TYHhpN3r64g&x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688


MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje (Macedonia) - production of leaf springs for trucks, buses, trailers, and spare leaves, and spare parts for agricultural machinery (plowshares, motherboards, knives, etc.).


MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje (Macedonia) - proizvodstvo na lisnati pruzini za tovarni vozila avtobusi, prikolki, rezervni platna i rezervni delovi za zemodelska mehanizacija (plugovi, ralnici, pluzi daski, podlogi, nozevi i dr.).


MZT OPREMA ZA VOZILA AD Skopje
Тel.+389 2 2549 830 | Fax.+389 2 2549 837
Ul. Anton Popov 15 | 1000 Skopje | Macedonia
web: www.mztvozila.com.mk
e-mail: mztoprema@gmail.com
https://www.youtube.com/channel/UCfHwvYpW3-g6PN1G8uXh-kQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim