Rimorkio

Shitet nga: Durim 13 Krr 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
Shes rimorkio 3.5 ton pesha e lejuar me dokumente gjermane gjatesia 5.20 me 2.00m e pershtatshme per minibagera dhe gjesende tjera per info lajmrohuni ne tel 044-636-945 dhe 044-431-987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim