Shlep VW 2.4 Diesel RKS -90

Shitet nga: shlep 13 Qer 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW shlep 2.4 diesel,eshte shume praktik per bartje te automjeteve dhe gjerave tjera e ka edhe terheqesin me sajlle elektrik punon shume mire,eshte ne gjendje te rregullt teknikisht eshte i qlajmruar RKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim