TRANSPORT NDERKOMBETAR

Shitet nga: STAR SHPED 19 Tet 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
TRANSPORT & LOGISTICS

STARSHPED transport & logistics

Ofrojm sherbime te gjithe llojeve të transportit (per te gjitha llojet e mallrave) nga te gjitha vendet e Europes per ne Kosove dhe anasjelltas.
////////////////////////////////////////////////

mob (viber) : +377 44 533 544
mob (viber) : +377 44 515 232
email: info@starshped.com
web: www.starshped.com
skype: star.shped
////////////////////////////////////////////////

Gjermani <> Kosove
Itali <> Kosove
France <> Kosove
Austri <> Kosove
Belgjike <> Kosove
Holand <> Kosove
Danimark <> Kosove
Suedi <> Kosove
Angli <> Kosove
Finland <> Kosove
Poloni <> Kosove
Ceki <> Kosove
Slovaki <> Kosove
Hungari <> Kosove
Rumani <> Kosove
Bulgari <> Kosove
Greqi <> Kosove
Turqi <> Kosove
Maqedoni <> Kosove
Shqiperi <> Kosove
Serbi <> Kosove
Bosne <> Kosove
Sloveni <> Kosove
Kroaci <> Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim