Volvo F10 360, viti 1990,

Shitet nga: Lani 21 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Volvo F 10
360 4 X 2
Viti 1990
ne gjendje shum te mir
si dhe rimorkio Ackerman-Fruehauf kiper, eshte shume e leht komplet alumin.
Cmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim