shitet dhe ndrrohet kombi ne gjendje super tmir..

Shitet nga: mitsubishi 14 Krr 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kombi ne gjendje dhum te mir i ruajtun si brenda si jash para nje viti esht i ngjyrosur per qef esht 4X4 dhe esht shum i fuqishum motorri 2.5 turbo ka kuken esht shum i pershtatshem per mjeshter qe ju duhet per terhjekjen e ndonji maqine pune munsi ndrrimi me ndonji vetur 2002 e lart ban edhe e pa doganuar
E ka edhe munsin e shtrirjes se ulseve per te fjetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim