Claas Dominator 76

Shitet nga: Skenderi 04 Krr 04:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
Shesë kombaj markes Claas Dominator 76.
Ka motor perkins 6 cilndër ,gjersia e korrëjes eshte 4,20m,zbrazëja grurit bëhet ne mënyr hydralike e cila dirigjohet prej kabine.
Kabina eshte e klimatizuar,dhe izoluar kundër zhurmës.
Është në gjendje të rregullt, i gatshum për punë.
Hederi(pjesa korrëse) montohet apo demontohet shume lehtë mbrenda një kohe te shkurtë dhe transporti bëhet me rimokio. Ne Viber mundeni me me thirre direkt ne Gjermani
+491792404426 - Arsimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim