KOMBAJAT ZMAJ 135 DHE 133 RM

Shitet nga: durim 20 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
SHES KOMBAJAT ZMAJ 135 DHE 133 : kombajat jan te gatshme per sezon dhe jan te kompletuara
per ma shum mundeni mi pa

JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim