Kombanja per sillazh...

Shitet nga: Valdet 19 Tet 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
Kombanja per sillazh John Deere, New Holland, Krone, Claas.

Viti prodhimit duke filluar nga: 1988 - 2015.

Qmimi sipas vitit dhe specifikacioneve.

Me porosi, para se te nisen per export se pari servisohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim