Kositese bari me rryme nga gjermania (Urgjent)

Shitet nga: erion 21 Gsh 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
Shitet kositesja e barit me rrym me diameter te sharres prerese 40cm.E importuar nga gjermania.Ne gjendje te rregullt(garantojme qe nuk eshte e vjedhur dhe qe punon).
Viber:+38649846144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim