Maqin GARDENA

Shitet nga: Labinot 20 Sht 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
GARDENA .Maqina eshte e ardhur nga zvicrra .ndizet me qels motorrin e ka me anllaser ,eshte 3.5 hp per me shume informata mundeni me kontaktu ne numrin +38649303050 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim