Maqin e sillazhit dhe maqin e kallamoqit

Shitet nga: Bekim 08 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
Per me shum mund te kontaktoni ne 045944449.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim