Maqin per sillazh

Shitet nga: A.B 01 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
Maqina eshte ne gjendje te mire, i ka briskat e ri, e gjitha menyr hidrualike, komandant prej trakrorit, montohet mrapa traktorit dhe para.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim