Shiteet kosa 2.00 m

Shitet nga: Mentor Krasniqi 17 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
Shitet kosa 2m e gjat e ardhur nga gjermani ësht per traktor te madh montohet para dhe mrapa traktoritnr 044263676
049840050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim