blej grabuj dhe kose per frguson

Shitet nga: agron 24 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
blej grabuja dhe kose me cmimi te aresyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim