maqin e sillazhit dhe maqin e vjeljes kallamoqit

Shitet nga: bekim 17 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina korrëse
Eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim