Presa John Deere 342 A

Shitet nga: Avni 18 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 799 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
Shitet presa ne gjendje shume te mire pune. Eshte nje nder serite me te qendrueshme te presave. Ben lyerjen automatike te mekanizmit, e ka boksin e ri dhe i ka dy pale thika te reja, bene numerimin e ballave/duejve ne menyre automatike, ka gomat e reja.

Per detaje te tjera na kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim