500 duj

Shitet nga: halil 13 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   2 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
shiten 400 duje te vjetit dhe 120 duj te sivjetit.dujt jane nene mloje(pleme).dujt e vjetit nga 1.2e kurse te sivjetit nga 1.7e.dujte jane ne hajkobille komuna e prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim