Maqin e patateve

Shitet nga: naser 16 Pri 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shum e ruajtur 044-843-580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim