Prerese dhe Ҫarese te drureve TAJFUN RCA 320 e S..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EURO-POLOG 13 Mar 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
Ne EURO-POLOG, Tetove - Maqedoni shitet Prerese dhe Ҫarese te drureve TAJFUN RCA 320, prodhim Slovenise. Eshte e re dhe shum praktike per pune me dru. Punon me traktor, kardan.
Makina eshte ne aksion zbritjeje sezonale prej 20 perqind.

Dergesa deri ne Kosove.


Per cdo informat me te hollesishme ju lutem na kontaktoni ne email ose nr. e telefonit:

email: info@euro-polog.com
tel: 0038944/379-379
0038971/268-888
0038978/227-777

Video RCA 320 duke punuar
http://www.youtube.com/watch?v=Shj6BBXZtTY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim