Prese per duaj, Rivierre Casalis RC46

Shitet nga: bajram 18 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
Shitet presa Rivierrre Casalis, ne gjendje shume te mire dhe e ruajtun.

Presaeshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per pune menjehere.

Cmimi sipas marreveshjes.

Presen mud te shifni kur te doni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim